Tërheq makinën me flokë por nuk ndjen dhimbje

Publikuar tek: bota, më 10:12 22-03-2015 Tërheq makinën me flokë por nuk ndjen dhimbje

Ikram Salhi është vajza e konsideruar më e talentuara në një program televiziv marokien pasi ajo ka arritur të tërheq vetëm me anë të flokëvë një makinë.

Salhi e tërhoqi makinën që peshonte një ton e gjysmë për dhjetra metra në një rrugë të drejtë. Në bishtalecin e saj ishte lidhur litari që terhiqte makinën por ajo është shprehur se nuk ndjen asnjë dhimbje.

Ikram Salihi ështe më origjinë nga Maroku,dhe titullin e fitoi ndaj një kundërshtari nga Gjermania.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0123610496521
array(1) { ["section"]=> string(50) "terheq-makinen-me-floke-por-nuk-ndjen-dhimbje-6599" }