Tërheqja nga Kavaja, "shpërthejnë" komentuesit ndaj Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:27 05-05-2017 Tërheqja nga Kavaja,

Kryeministri Edi Rama deklaroi publikisht tërheqjen nga zgjedhjet në Kavajë dhe reagimet për këtë vendim ishin të shumta duke përfshitrë këtu edhe ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Komentet kanë qenë pikante por as kryeministri nuk ka qëndruar duarkryq por iu është përgjigjur në mënyrë ironike.

Komentuesi: O Edo je burrë shteti apo je pulë deti?

Rama: Një gjë është e sigurte West Go s’jam gjel deti 

 

gk.jpg  klllll.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025763034820557
array(1) { ["section"]=> string(60) "terheqja-nga-kavaja-shperthejne-komentuesit-ndaj-rames-77645" }