Tërmet 3.8 ballë në Fushë-Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 23:44 22-09-2019 Tërmet 3.8 ballë në Fushë-Krujë

Një tërmet i magnitudës 3.8 rihter është regjistruar rreth 30 mesnatës në Fushë-Krujë.

Tërmeti me epiqendër rreth 3 kilometra nga Fushë-Kruja dhe 21 kilometra nga Tirana është regjistruar në orën 00:03.

Kujtojmë se para mesnate, një lajm i rremë për një tërmet të madh u përhap në disa media, duke shkaktuar panik të madh te qytetarët në Tiranë.

Policia shoqëroi dy gazetarë lidhur me lajmin e rremë.

adfwerg4g4g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024158000946045
array(1) { ["section"]=> string(38) "termet-3-8-balle-ne-fushe-kruje-179432" }