Tërmet i fuqishëm afër Shqipërisë, lëkundje 5.1 ballë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:11 02-01-2018 Tërmet i fuqishëm afër Shqipërisë, lëkundje 5.1 ballë

Një tërmet i fuqishëm mësohet se ka tronditur qytetin e Selanikut në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. 

Tërmeti goditi pas një seri lëkundjesh të cilat nisën rreth mesnatës me një magnitudë prej 3.9, 3.5, 3.0, dhe 3.6 të shkallës Ritcher. Tërmeti u ndje edhe në Maqedoni. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I hodhën tritol në banesë 58-vjeçarit. Policia zbardh ngjarjen dhe arreston dy vëllezërit (Emrat, Detaje)
I dërgoi letër Edi Ramës, ‘Princi i Libofshës’ zbulon reagimin e kryeministrit »
Article Logic
Execution time: 0.010756015777588
array(1) { ["section"]=> string(59) "termet-i-fuqishem-afer-shqiperise-lekundje-5-1-balle-105210" }