Tërmet i fuqishëm, ja në cilin qytet të Shqipërisë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:21 08-04-2018 Tërmet i fuqishëm, ja në cilin qytet të Shqipërisë Foto ilustruese

Një tërmet është regjistruar këtë pasdite në qytetin e Gjirokastrës.

Lëkundjet e forta kanë shkaktuar panik te banorët, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë në Greqi dhe ka pasur një magnitudë 3.7 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Romët në protestë para kryeministrisë: Kërkojmë shëndetësi dhe tekste shkollore falas
PREKËSE/ Bashkëshorti i vdiq ditën që lindi vajzën, shoqja i jep një mesazh: Ti NUK je vetëm »
Article Logic
Execution time: 0.010889053344727
array(1) { ["section"]=> string(56) "termet-i-fuqishem-ja-ne-cilin-qytet-te-shqiperise-116176" }