Tërmet Peçi i ASHE, fitore të thellë në Tepelenë kundrejt kandidatit të djathtë

Publikuar tek: politike, më 16:09 22-06-2015 Tërmet Peçi i ASHE, fitore të thellë në Tepelenë kundrejt kandidatit të djathtë Grafiku i Tepelenës

Është mbyllur numërimi edhe në bashkinë e Tepelenës kur kandidati i ASHE Tërmet Peçi ka kurorëzuar fitoren e tij.

Peçi fitoi me 4051 vota kundrejt kandidatit të djathtë Veip Çela me 1910 vota dhe të pavarurit Dritan Memushi me 1288 vota. Tërmet Peçi vjen nga rradhët e Partisë Socialiste dhe tashmë është kryebashkiaku i konfirmuar i Tepelenës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010141134262085
array(1) { ["section"]=> string(84) "termet-peci-i-ashe-fitore-te-thelle-ne-tepelene-kundrejt-kandidatit-te-djathte-14342" }