Tërmeti 4.4 ballë, qytetarët në panik vërshojnë në rrugë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:37 22-09-2019 Tërmeti 4.4 ballë, qytetarët në panik vërshojnë në rrugë

Tërmeti i mbrëmjes së sotme ishte 4.4 ballë i shkallës rihter dhe me epiqendër midis Tiranës dhe Durrësit.

Paraprakisht nuk ka të dhëna për dëme, por lëkundjet e forta dhe të shkurtra kanë rikthyer panikun te qytetarët.

Në Tiranë qindra banorë kanë vërshuar sërish jashtë pallateve, lokaleve dhe banesave private. Lëkundjet janë ndjerë deri në Elbasan.

dfgerthr5j5j.jpg

dfvgdehbdernhj4rj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022134780883789
array(1) { ["section"]=> string(62) "termeti-4-4-balle-qytetaret-ne-panik-vershojne-ne-rruge-179422" }