Termeti ne Nepal

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:58 25-04-2015 Termeti ne Nepal

Në tërmet i fuqishëm goditi Nepalin, duke shkaktuar mbi 1 mijë të vdekur dhe mijëra të plagosur. Kjo foto, që ka bërë xhiron në internet tregon një të plagosur poshtë rrënojave të një ndërtese afër Katmandusë, teksa i jepet ndihmë për ta nxjerrë prej andej. Fatmirësisht mesoburri ka shpëtuar, por në fytyrën e tij të mbuluar nga pluhuri duket tmerri që ka përjetuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020365953445435
array(1) { ["section"]=> string(21) "termeti-ne-nepal-9696" }