Tërmetit nuk i shpëton as godina e administrates në Krujë, italianët inspektojnë dëmtimet e spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:13 03-12-2019 Tërmetit nuk i shpëton as godina e administrates në Krujë, italianët inspektojnë dëmtimet e spitalit

Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit ka shkaktuar shumë dëme në godina.

Nuk i ka shpëtuar as godina e administratës së spitalit të Krujës, në të cilën ka qenë vendosur edhe depoja e gjakut dhe magazina.

Sakaq, mësohet se pajisjet kanë pësuar vetëm disa plasaritje të vogla.

Tashmë pasi u inspektua nga italianët dhe inxhinierët shqiptarë spitali vijon punën normalisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025722980499268
array(1) { ["section"]=> string(106) "termetit-nuk-i-shpeton-as-godina-e-administrates-ne-kruje-italianet-inspektojne-demtimet-e-spitalit-188224" }