Terror dhe frikë në Angli, makina del nga rruga dhe shtyp këmbësorët në qendër të Londrës

Publikuar tek: bota, më 15:36 07-10-2017 Terror dhe frikë në Angli, makina del nga rruga dhe shtyp këmbësorët në qendër të Londrës

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Londër, ku disa këmbësorë janë plagosur pasi një makinë doli nga rruga dhe përplasi qytetarët që ishin jashtë Muzeut Kombëtar të Londrës.

Dëshmitarë okularë të tronditur thanë se automjeti iu afrua muzeut të famshëm, dhe filloi të shtypë të gjithë qytetarët në rrugë, shkruan Mirror.

Ende nuk raportohet për viktima, ndërkohë Policia londineze ka ndaluar autorin e ngjarjes.

Policia londineze nuk nuk ka dhënë detaje për këtë ngjarje, por punon për të mësuar nëse kemi të bjëmë me sulm terrorist.

Screenshot_7.jpg

Screenshot_5_copy.jpg

Screenshot_6_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes! Ndërron jetë gazetarja në Japoni, arsyeja tepër e frikshme
Ndahen pas 6 vitesh martesë Shakira dhe Gerald Pique »
Article Logic
Execution time: 0.010698080062866
array(1) { ["section"]=> string(94) "terror-dhe-frike-ne-angli-makina-del-nga-rruga-dhe-shtyp-kembesoret-ne-qender-te-londres-95076" }