Terror në Korçë: Maskat e armatosura grabisin automjetin, dhunohen pasagjerët

Publikuar tek: aktualitet, më 22:06 07-03-2018 Terror në Korçë: Maskat e armatosura grabisin automjetin, dhunohen pasagjerët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Korçës.

Dy persona të armatosur kanë grabitur dhe dhunuar dy pasagjerë të një automjeti.

Sipas informacioneve, personat e maskuar kanë marrë makinën dhe janë larguar në drejtim të paditur.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje e po punon për kapjen dhe identifikimin e autorëve.

(vijon…)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kokaina në Durrës, Hoxha: Të përfshirë 20 grupe kriminale. Distributori i drogës mund të fshihet në Tiranë
Apel për ndihmë/ 19 vjeçari rrezikon të humbasë shikimin dhe dëgjimin. Ja si mund ta ndihmoni »
Article Logic
Execution time: 0.012176990509033
array(1) { ["section"]=> string(82) "terror-ne-korce-maskat-e-armatosura-grabisin-automjetin-dhunohen-pasagjeret-112532" }