Terror në Lezhë, policia blindon qytetin, çfarë ka ndodhur (DENONCIMI- VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:45 08-04-2018 Terror në Lezhë, policia blindon qytetin, çfarë ka ndodhur (DENONCIMI- VIDEO)

Ish-kryeministri Berisha ka publikur një tjetër denoncim këtë herë nga qyteti i Lezhës.

Në videon e publikuar nga Berisha shihen forca të shumta policie që kanë zbarkuar në Lezhë dhe arrestojnë disa persona, duke ushtruar edhe dhunë ndaj tyre. Ende nuk dihet se për çfarë është kryer ky operacion policor në qytetin e Lezhës.

Ndërsa ish-kryeministri në komentin e tij e quan terrorizim të qytetit nga ana e policisë.

Satusi i plotë:

Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes!

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb

"Mirmrama Z.Berisha,sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri."

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës 3 ditë më parë, ndiqen penalisht 23 persona, akuza që rëndon mbi ta
Bllokuan rrugët në protestë, nga Basha te Kryemadhi, kush janë deputetët që do procedohen penalisht (DEL lista ZYRTARE me EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.013172149658203
array(1) { ["section"]=> string(79) "terror-ne-lezhe-policia-blindon-qytetin-cfare-ka-ndodhur-denoncimi-video-116118" }