TERROR në mes të Durrësit, maskat grabisin me armë argjendarinë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:00 18-04-2018 TERROR në mes të Durrësit, maskat grabisin me armë argjendarinë foto ilustruese

Një grabitje ka ndodhur pak momente më parë në qendër të qytetit të Durrësit, ku dy persona të maskuar kanë kërcënuar pronarin e një argjendarie.

Sipas informacioneve paraprake, biznesi i dhunuar i përket Gj. Ngresit, ndërsa nuk dihet ende shuma e grabitur.

Polica ka arritur në vendngjarje, ndërkohë që po punohet për kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplas për vdekje kalimtarin dhe largohet nga vendngjarja, policia në ndjekje të shoferit
Akuzohet për shpërdorim detyre, Mynyr Koni thirrje Prokurorisë: Dua hetim të shpejtë »
Article Logic
Execution time: 0.010617971420288
array(1) { ["section"]=> string(69) "terror-ne-mes-te-durresit-maskat-grabisin-me-arme-argjendarine-117356" }