Terror në SHBA: Pengmarrje në bankë, të shtëna me armë e të plagosur

Publikuar tek: bota, më 22:59 23-01-2019 Terror në SHBA: Pengmarrje në bankë, të shtëna me armë e të plagosur

Persona të armatosur raportohet se po mbajnë peng dhjetra persona në një bankë në Florida të SHBA-ve.

Sipas mediave lokale, brenda bankës SunTrust në Sebring, Florida ka patur të shtëna me armë gjatë një situate pengmarrje. Autoritetet policore konfirmojnë për “pasoja” nga të shtënat me armë por është e paqartë nëse të plagosur kanë mbetur klientë, punonjës të bankës apo pengmarrësit. (Vijon...)

Foto nga vendi i ngjarjes:


Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011742115020752
array(1) { ["section"]=> string(73) "terror-ne-shba-pengmarrje-ne-banke-te-shtena-me-arme-e-te-plagosur-150062" }