Terror në zyrën e Gjendjes Civile, ç’po ndodh në këto momente në Burrel

Publikuar tek: aktualitet, më 11:53 27-05-2017 Terror në zyrën e Gjendjes Civile, ç’po ndodh në këto momente në Burrel

Persona të paidentifikuar kanë hyrë me forcë në zyrën e gjendjes civile në qytetin e Burrelit.

a

Sipas të dhënave të para ata kanë thyer xhamat e dritareve, kanë hequr hekurat dhe kanë grabitur të gjtha paratë që ndodheshin në arkën e gjendjes civile.

Deri tani nuk janë identifikuar autorët, të cilët pasi kanë terrorizuar punonjësit janë larguar me shpejtësi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tirana kthehet në vitet '80, ç’po mendon Veliaj për kryeqytetasit? (FOTO)
Vret mbrëmë të riun me thikë në Elbasan, sot arrestohet në flagrancë autori (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010720014572144
array(1) { ["section"]=> string(76) "terror-ne-zyren-e-gjendjes-civile-c-po-ndodh-ne-keto-momente-ne-burrel-80171" }