Terroristi shpërthen gabimisht veten, ndahet në gjysmë por vazhdon të flasë (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:01 03-11-2015

Një video tronditëse ka mundur të dalë në internet ku tregohet një terrorist i ISIS i ndarë në gjysmë pas një shpërthimi. Por megjithëse i mungon gjysma e trupit, ai duket teksa tenton të flasë dhe lëviz kokën sa majtas-djathtas.

Sipas mediave arabe, terroristit të ISIS i shpërthyen para kohe disa bomba që kishte planifikuar për atentatin. Nërsa në video dëgjohen personat që e rrethojnë teksa thonë “E pabesueshme. Është ende gjallë. Ky nuk mund të mbijetojë”. Kujdes! Pamje të rënda. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012800931930542
array(1) { ["section"]=> string(86) "terroristi-shperthen-gabimisht-veten-ndahet-ne-gjysme-por-vazhdon-te-flase-video-24601" }