Notice: Object of class DOMNodeList could not be converted to int in /home2/newsbomb/public_html/index.php on line 242
Terrorizohet New York-u, “doktori” qëllon për vdekje 4 pacientë, disa të plagosur

Terrorizohet New York-u, “doktori” qëllon për vdekje 4 pacientë, disa të plagosur

Publikuar tek: bota, më 22:45 30-06-2017 Terrorizohet New York-u, “doktori” qëllon për vdekje 4 pacientë, disa të plagosur

Një nga lagjet më të njohura të New Jork-ut, Bronx, është tronditur ditën e sotmëe pasi një person i armatosur ka sulmuar me armë një spital duke lënë tre persona të vdekur dhe shumë të plagosur.

Policia amerikane tha se, personi ishte i veshur si mjek dhe është gjetur i vdekur në vendngjarje. Ndërkohë mjekë dhe infermierë të gjendur aty pranë kanë shkuar menjëherë në spitalin Bronx-Liban për të ndihmuar të plagosurve.

Raportimet paraprake thonë se personi i armatosur mund të ketë qenë një ish-punonjës por kjo nuk është konfirmuar. Hetimet po vazhdojnë për të kërkuar persona të tjerë të përfshirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E kemi mësuar gabim! Kjo është harta më e saktë e Tokës
Marine Le Pen nën akuzë për shpërdorimin e fondeve të BE-së »
Article Logic
Execution time: 0.012648105621338
array(1) { ["section"]=> string(83) "terrorizohet-new-york-u-doktori-qellon-per-vdekje-4-paciente-disa-te-plagosur-84605" }