Terrorizohet përsëri Parisi, një armatosur merr peng disa persona

Publikuar tek: bota, më 16:52 12-06-2018 Terrorizohet përsëri Parisi, një armatosur merr peng disa persona Nga vendngjarja

Një burrë i armatosur ka terrorizuar Parisin mesditën e sotme, teksa ka marrë peng të gjithë të pranishmit në një dyqan kompjuterash.

 

Sipas Daily Mail, tre persona përfshirë edhe një grua shtatzënë ndodhen nën kërcënimin e armës, ndërsa policia ka rrethuar menjëherë të gjithë zonën e rrezikshme.

Autori i cili ende është i paidentifikuar, kërkon t’u japë një mesazh Ambasadës iraniane dhe shtetit francez, ndërsa kërcënon se në çantën e tij të shpinës ka një bombë që mund të shpërthejë nga momenti në moment.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012331008911133
array(1) { ["section"]=> string(71) "terrorizohet-perseri-parisi-nje-armatosur-merr-peng-disa-persona-124135" }