Terrorizoi arkëtaren me thikë, arrestohet i riu që tentoi të grabiste bankën në Durrës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:39 13-04-2018 Terrorizoi arkëtaren me thikë, arrestohet i riu që tentoi të grabiste bankën në Durrës (EMRI) foto ilustruese

Policia e Durrësit ka arrestuar një 34-vjeçar, pasi ky i fundit nën kërcënimin e thikës mëngjesin e sotëm ka tentuar të grabisë një bankë të nivelit të dytë, pranë stacionit të trenit.

Mësohet se 34-vjeçari i identifikuar si Kreshnik Margjonaj është futur në bankë dhe ka kërcënuar me thikë arkëtaren duke e terrorizuar.

Punonjësit e bankës kanë lajmëruar menjëherë policinë. 34-vjeçari akuzohet për grabitje të armatosur dhe me dhunë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kontrolle me drager e radar në Tiranë, policia ‘dend’ me gjoba shoferët dhe heq dhjetëra patenta (VIDEO)
Protestuesit e Kukësit ende në burg, reagon drejtoresha e SHÇBA: Po hetojmë edhe policinë »
Article Logic
Execution time: 0.010766983032227
array(1) { ["section"]=> string(97) "terrorizoi-arketaren-me-thike-arrestohet-i-riu-qe-tentoi-te-grabiste-banken-ne-durres-emri-116742" }