Terrorizon ISIS, plani i radhës është vërtetë djallëzor (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 13:43 27-02-2017 Terrorizon ISIS, plani i radhës është vërtetë djallëzor (FOTOT)

Pasi dështoi duke përdorur fëmijë, për të kryer lehtësisht sulmet terroriste, ISIS tashmë ka gjetur një mënyrë edhe më praktike.

Jelekë shpërthyes duke përdorur qenushë të vegjël. Fotot që shikoni dëshmojnë se cili do të jetë plani i radhës i organizatës terroriste, për të kryer sulmet e radhës.

Jeleku që po i montohet qenushit, në të cilën ndodhen disa shishe dhe tela elektrikë është menduar që të shpërthejë me telekomandë, në zonën e synuar.  

Deri tani dhjetëra sulme terroriste janë shënuar në disa shete, duke vrarë kështu mijëra persona të pafajshëm.

 

 qe3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « May gati vendimin, në muajn mars mbyll kufinjtë për qytetarët e Bashkimit Europian
Kthen shtëpinë në dyqan kokaine dhe furnizon gjithë zonën, arrestohet 22-vjeçari (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.011942863464355
array(1) { ["section"]=> string(66) "terrorizon-isis-plani-i-radhes-eshte-vertete-djallezor-fotot-70113" }