Test i ri raketor nga Koreja e Veriut

Publikuar tek: bota, më 18:34 28-11-2017 Test i ri raketor nga Koreja e Veriut

Koreja e Veriut mund të kryejë një test të ri raketor në ditët e ardhshme.

Ekspertët amerikanë kanë paralajmëruar se një test i ri mund të jetë shumë afër. Lajmin e kanë bërë të ditur burime nga qeveria amerikane për Reuters.

Vetëm pak ditë më parë Japonia arriti të kapë valë radiofonike nga shteti diktatorial.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përtej imazhit të Princeshës së ardhshme, kush është Meghan Markle, ylli i pornografisë dhe skenat e nxehta të seksit
Javën tjetër ndodh “superhëna”, ja çfarë pritet të shkaktojë »
Article Logic
Execution time: 0.011236906051636
array(1) { ["section"]=> string(44) "test-i-ri-raketor-nga-koreja-e-veriut-101125" }