Testi/ De Biasi ndan djemtë e kombëtares, tripleta e Cikalleshit i jep fitoren skuadrës (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 11:01 24-05-2016

Kjo është stërvitja e parë e djemve të kombëtares shqiptare në Austri, teksa përgatiten për dy miqësoret e fundit, pak para fillimit të ndeshjeve në Francë 2016.

Trajneri Gianni De Biasi ka realizuar një ndeshje me 2 pjesë 12 minutëshe për të testuar formën fizike të lojtarëve.

Kështu, Berisha, Hysaj, Ajeti, Rrahmani, Lenjani, Basha, Lila, Roshi dhe Cikalleshi kanë fituar falë tripletës fantastike të Cikalleshit.

Pjesa tjetër e skuadrës të përbërë nga Hoxha, Cana, Mavraj, Gjimshiti, Shala, Abrashi, Rrashica, Gashi dhe Balaj humbi me një gol të vetëm të realizuar nga shkodrani.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025116205215454
array(1) { ["section"]=> string(97) "testi-de-biasi-ndan-djemte-e-kombetares-tripleta-e-cikalleshit-i-jep-fitoren-skuadres-video-41343" }