TESTIMI në DOGANA, publikohet LISTA me 170 EMRAT (DETAJE nga konkursi i 8 janarit)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:03 06-01-2018 TESTIMI në DOGANA, publikohet LISTA me 170 EMRAT (DETAJE nga konkursi i 8 janarit)

Publikohen 170 emrat e pjesëmarrësve në testimin e Doganave.

Kështu, bëhet me dije se në vijim të njoftimit për fillimin e procedurave për të vlerësuar përfitimin dhe përditësimin e njohurive shtesë, për nëpunësit civilë të administratës doganore, Departamenti i Administratës Publike njofton se testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 8 dhe 9 Janar 2018, në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës.

Të gjithë nëpunësit civilë duhet të jenë të pajisur me një dokument identiteti (pasaportë ose letërnjoftim). Orari i zhvillimit të testimit me shkrim për secilin do jetë në orën 12:00 por të gjithë  nënpunësit duhet të paraqiten të paktën 30 minuta më herët për t’u regjistruar.

LISTA me EMRAT e konkursit të 8 janarit

1 - Ridvan Meçani

2 - Vladi Dedi

3 - Arjana Djepaxhia

4 - Mimoza Nurja

5 - Admir Hoxhalli

6 - Ilir Malecaj

7 - Helidon Hallunaj

8 - Paulin Boka

9 - Dritan Kruja

10 - Suat Hoti

11 - Gjorgj Ceka

12 - Edmond Voda

13 - Rovena Hasaj (Buneci)

14 - Alfons Nikaj

15 - Gentian Uruçi

16 - Juliana Toma

17 - Qemal Begu

18 - Almir Dema

19 - Shpendi Kadriu

20 - Perviz Hyseni

21 - Eduart Poga

22 - Klajdi Naçi

23 - Blendrit Kastrati

24 - Vasfi Toska

25 - Ibrahim Cinija

26 - Saimir Halim Elezi

27 - Fatos Elezi

28 - Alban Spiru

29 - Kastriot Bardhoshi

30 - Asim Çuni

31 - Kreshnik Gjyriqi

32 - Hasan Muhja

33 - Gerand Ylli

34 - Lefteri Dushaj

38 - Safo Dautaj

39 - Adrian Ndini

40 - Eridian Leskaj

41 - Ermal Malaj

42 - Klodian Çani

43 - Ermelina Shahu

44 - Riza Shijaku

45 - Erald Buzi

46 - Artan Topuzi

47 - Dritan Bardulla

48 - Dritan Alimehmeti

49 - Eranda Çuçi

50 - Ilirjan Çelçima

51 - Elton Hamza

52 - Majlinda Murga

53 - Ilir Prifti

54 - Arben Krasta

55 - Shkëlqim Jakupi

56 - Elvis Presi

57 - Jeton Sula

58 - Jetnor Ajazi

59 - Edmond Hysi

60 - Endrit Pllumbi

61 - Albana Thano

62 - Ilir Shtama

63 - Robert Ganolli

64 - Frederik Kurti

65 - Donald Dikollari

66 - Edmond Luzi

67 - Ilir Pejo

68 - Berti Kosta

69 - Ardit Skilja

70 - Aida Xhibo (Ziu)

71 - Ledia Kasemi

72 - Arian Sula

73 - Mirjan Teli

77 - Oerda Hasa

78 - Elisabeta Shehi

79 - Indrit Likaj

80 - Vasi Mani

81 - Alfred Jorgo

82 - Rito Murçaj

83 - Jetmir Musaj

84 - Enkel Shehi

85 - Kreshnik Tonuzi

86 - Elvi Burimi

87 - Sami Toska

88 - Baftiar Kazia

89 - Vath Kepi

90 - Athina Fagu

91 - Albert Canaj

92 - Erald Bakalli

93 - Anila Yzeiri

94 - Muharrem Reka

95 - Ermal Zguro

96 - Arjan Naço

97 - Luftar Hoxha

98 - Vjollca Hatika

99 - Aurel Qefalia

100 - Fatbardh Luzati

101 - Kozeta Dece

102 - Mentor Neli

103 - Andri Tole

104 - Gëzim Stërkeshi

105 - Vital Ballhysa

106 - Ylli Kërtusha

107 - Ëngjëll Nurellari

108 - Ilir Alimadhi

109 - Arben Burnazi

110 - Stefan Hila

111 - Kastriot Reva

112 - Vjollca Pllaha

116 - Vladimir Bardhi

117 - Iliras Malja

118 - Aristotel Samsuri

119 - Eduart Kushta

120 - Fatmir Duraku

121 - Hodo Cane

122 - Mikel Xheli

123 - Edi Dyrmishi

124 - Afrim Saraçi

125 - Olsi Gjoka

126 - Flobenc Guxho

127 - Genci Laçaj

128 - Roland Gjata

129 - Kastriot Bektashi

130 - Kastriot Bektashi

131 - Pandush Pano

132 - Edvin Myrte

133 - Shkëlqim Rama

134 - Fatmir Ferati

135 - Filip Sota

136 - Artan Bedinaj

137 - Festim Kapaj

138 - Jeta Manaj

139 - Pandeli Prifti

140 - Renato Bega

141 - Eduart Veizaj

142 - Sokol Zhuka

143 - Viron Musaraj

144 - Arqile Papa

145 - Lorenc Mitro

146 - Irfan Balliu

147 - Ilir Mujali

148 - Ardit Kukaj

149 - Ermir Hazizaj

150 - Bashkim Dani

151 - Arjan Daci

UDHËZIMI: KU DO MBËSHTETET TESTIMI

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim me tritol në shtëpinë e dy vëllezërve te “Tre Heronjtë” në Shkodër (DETAJET)
Fundi i palavdishëm i 6 mln eurove dhe gatitja për 2.5 mln euro të tjera, shikoni ç’bëhet në autostradë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.012025117874146
array(1) { ["section"]=> string(86) "testimi-ne-dogana-publikohet-lista-me-170-emrat-detaje-nga-konkursi-i-8-janarit-105644" }