Testoni shikimin: Në këtë foto ka një thëllëzë, e gjeni dot?

Publikuar tek: bota, më 17:35 04-07-2016 Testoni shikimin: Në këtë foto ka një thëllëzë, e gjeni dot?

Fotografia nuk ka asnjë përpunim me Photoshop, është realizuar nga një person me telefonin e tij.

Por diku mes shkëmbinjve ndodhet edhe një thëllëzë. E kamufluar në mënyrë perfekte. Nëse nuk e gjeni dot, mos u lodhni më tepër, shikoni poshtë për përgjigjen:

sdsdfghghghh677667.jpg

 

 

 

 

 

 

Screensdsdfssd898989shot_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011461973190308
array(1) { ["section"]=> string(63) "testoni-shikimin-ne-kete-foto-ka-nje-thelleze-e-gjeni-dot-45507" }