Teuta Krasniqi publikon foto me të dashurin e ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 10-12-2015 Teuta Krasniqi publikon foto me të dashurin e ri

Aktorja Teuta Krasniqi ka publikuar një foto ku ajo shfaqet për herë të parë në krahët e të dashurit të saj, Adonis Morinës.

Ish-bashkëshortja e këngëtarit Blero, ka nisur tashmë një lidhje të re dhe nga fotot duket se është tepër e lumtur.

Vetë Teuta ka pranuar më herët për mediat kosovare këtë lidhje. 

image20.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14113807678223
array(1) { ["section"]=> string(54) "teuta-krasniqi-publikon-foto-me-te-dashurin-e-ri-27463" }