Teuta Selimi dhe Etnon “Pa ndjenja”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 18-01-2015 Teuta Selimi dhe Etnon “Pa ndjenja”

Pas suksesit të këngës me nota patriotike “Shqip Dance” me Lyrical Son, Etnon vijnë sërisht me një bashkëpunim të ri.  “Pa ndjenja” titullohet balada e realizuar në bashkëpunim me Teuta Selimin, e cila ka marrë mbi 87.000 klikime pa kaluar ende 24 orë.

Producenti Genc Prelvukaj ka realizuar tekstin dhe muzikën e këngës, kurse Festim Fanaj ka shoqëruar me violinë, një risi kjo në këngët e grupit. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027442932128906
array(1) { ["section"]=> string(37) "teuta-selimi-dhe-etnon-pa-ndjenja-820" }