Tezja e Brisida Shehajt emërohet zv-drejtore e përgjithshme e Postës Shqiptare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:49 07-12-2015 Tezja e Brisida Shehajt emërohet zv-drejtore e përgjithshme e Postës Shqiptare

Zëvendës-drejtore e përgjithshme e Postës Shqiptare është emëruar Zhaneta Shehu. Lajmin e ka dhënë një miku i saj në Facebook, ndërsa vetë Zhaneta Shehu, tezja e drejtoreshës së Tatimeve, Brisida Shehaj, komenton në statusin e tij, duke falënderuar për urimet në lidhje me postin e ri. Zv-drejtorja e re e Postës Shqiptare, Zhaneta Shehu, ka 10 vjet që është kthyer nga emigracioni në shtetin helen. Menjëherë pas kthimit, ajo u emërua shefe e personelit ndërsa dhe më vonë zv-drejtore e përgjithshme. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089931488037109
array(1) { ["section"]=> string(84) "tezja-e-brisida-shehajt-emerohet-zv-drejtore-e-pergjithshme-e-postes-shqiptare-27121" }