Tha që u fejua, kjo vajzë shqiptare nuk heq dorë nga “skandalet”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:43 31-01-2018 Tha që u fejua, kjo vajzë shqiptare nuk heq dorë nga “skandalet”

Ajo është një ndër përsonazhet e showbiz-it shqiptar të cilën skandalet e ndjekin këmba-këmbës.

Ose ajo i ndjek skandalet.

 Këtë na e trgon një video, të cilën Xhesika Ndoja e ka postuar në profilin e saj në Instagram. Bukuroshja shfaqet duke prekur gjoksin e mikeshës së saj, e cila meda shohim nuk është e njohur për publikun. nuk e kuptojmë ende se çfarë ka dashur të tregojë Xhesika me këtë video, por le të shpresomë se është vetëm një ‘lajthitje’ e vogël pas fejese.

Untitled.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011886835098267
array(1) { ["section"]=> string(68) "tha-qe-u-fejua-kjo-vajze-shqiptare-nuk-heq-dore-nga-skandalet-108633" }