Tha se fjeti me deputeten shqiptare, por ja me çfarë merret ai tani. Stilisti: Të kam zili(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:21 25-04-2016 Tha se fjeti me deputeten shqiptare, por ja me çfarë merret ai tani. Stilisti: Të kam zili(FOTO)

Erdhi në qendër të vëmendjes mediatike shqiptare për faktin se deklaroi se kishte fjetur me një deputete shqiptare. E sigurisht që Alessio Alia, dredhoi me rrëfimin e tij, duke mos treguar asnjëherë emrin e saj.

Por me çfarë merret topmodeli shqiptar? Së fundmi ai ka marrë edhe komentin e stilistit shqiptar, Niko Komani.

‘’Të kam zili’’, i shkruan Komani në foton që ai ka postuar nga Australia, teksa shijon detin dhe mediton me flokët bisht.

Foton, Alia e ka hedhur nga Melbourne dhe shpresojmë që të mos e ketë nxjerrë nga arkivat…

alesioaliaaustraliok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070459842681885
array(1) { ["section"]=> string(98) "tha-se-fjeti-me-deputeten-shqiptare-por-ja-me-cfare-merret-ai-tani-stilisti-te-kam-zili-foto-38593" }