Tha se i vëllai ktheu në loto mensën në QS, Nishani padit Ramën për shpifje

Publikuar tek: aktualitet, më 13:54 19-01-2019 Tha se i vëllai ktheu në loto mensën në QS, Nishani padit Ramën për shpifje

Ish presidenti Bujar Nishani ka paditur për shpifje kryeministrin Edi Rama për akuzën publike të tij se 'vëllai i Presidentit e ktheu në lloto mencën në Qyteti Studenti'.

Nishani siguron se i vëllai as nuk ka tentuar, as nuk ka nuk ka privatizuar kurrë ndonjë objekt në Qytetin Studenti. Ish presidenti e sfidon kryeministrin Rama , si njeriu që ka në dorë çdo pushtet dhe çdo zyrë publike, nga tatimet tek hipoteka, të bëjë publike dokumentat që provojnë se vëllai i ish presidentit është pronar i ish mencës në Qytetin Studenti apo ka kryer ndonjë aktivitet llotoje aty.  

Pak kohë më parë, për të vërtetuar se e njëjta akuzë ishte shpifje, ish presidenti Nishani publikoi certifikatat e pronësisë së pronarëve të ligjshëm, që nuk kanë asnjë lidhje me familjen apo të afërm të tij.

Kujtojmë se sot Nishani fitoi  postin e kryetarit të Këshillit Kombëtar të PD-së.

 

48248992_1947206235328803_6137879694755758080_n.jpg

 

 

47689051_1947206241995469_2722493809458937856_n.jpg

 

 

48041570_1947206291995464_5723365662215110656_n.jpg

 

 

48374929_1947206305328796_1170556936676966400_n.jpg

 

 

 

48348591_1947206355328791_8661514701638729728_n.jpg

 

 

 

 

48360281_1947206361995457_5668035436786745344_n.jpg

 

 

48281714_1947206398662120_8988414459357691904_n.jpg

 

 

48064306_1947206438662116_8703181296068722688_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Personalizimi i betejës politike është GABIM', ish-ministri: Rama, Basha, Monika janë të mirë dhe njëkohësisht të këqinj
Sharruan qepenin e thyen bravën, vidhet dyqani në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.011940002441406
array(1) { ["section"]=> string(81) "tha-se-i-vellai-ktheu-ne-loto-mensen-ne-qs-nishani-padit-ramen-per-shpifje-149439" }