Thaçi shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Hasit, falenderon hasjanët për përkrahjen e UÇK-së

Publikuar tek: rajon, më 19:24 25-05-2019 Thaçi shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Hasit, falenderon hasjanët për përkrahjen e UÇK-së Presidenti Thaçi duke marrë çmimin 'Qytetar Nderi' i Hasit

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka marrë sot  titullin ‘Qytetar Nderi’ i Hasit.

Gjatë kësaj ceremonie Thaçi përmes ka falendëruar hasjanët për titullin dhe shtoi se ka respekt të madh për secilën familje që kanë përkrahur gjatë luftës UÇK-në.

Postimi i plotë:

Faleminderit Bashkisë së Hasit dhe gjithë hasjanëve për titullin Qytetar Nderi! Përulem me respektin më të madh para çdo familjeje hasjane, që gjithmonë ishin përkrah luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës! HTH

thac.jpg

hasjanet.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0260009765625
array(1) { ["section"]=> string(87) "thaci-shpallet-qytetar-nderi-i-hasit-falenderon-hasjanet-per-perkrahjen-e-uck-se-165677" }