Thanë se e vrau shqiptari, Serbia e shokuar pasi zbulohet kush është vrasësi i vërtetë i këngëtares

Publikuar tek: bota, më 00:31 29-11-2016 Thanë se e vrau shqiptari, Serbia e shokuar pasi zbulohet kush është vrasësi i vërtetë i këngëtares

Këngëtarja serbe Jelena Krsmanovic, për të cilën ishte thënë se ishte vra nga një shqiptar, ka dal që është vrarë nga njerku i saj

Këtë e kanë konstatuar ekspertët e mjekësisë mjeko – ligjore të Serbisë, të cilët pasi që kontrolluan gjithë shtëpinë e këngëtares gjetën edhe faktet tronditëse, shkruan “GazetaExpress”.

Jelen u vra në shtëpinë e saj kurse më pas ishte hedhur në një kanal pranë Borces. Sipas mediave serbe, Jelena u vra nga vjehrri i saj që kishte probleme psikologjike.

Vrasësi thuhet se e ka pranuar fajësinë dhe ka dhënë deklaratën e tij se pse e ka bërë këtë. Në fillim ishte thënë se këngëtarja serbe ishte vrarë nga një shqiptarë

sdfw34gsdfghot_1.jpg

Scresr6y55y444enshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071508884429932
array(1) { ["section"]=> string(104) "thane-se-e-vrau-shqiptari-serbia-e-shokuar-pasi-zbulohet-kush-eshte-vrasesi-i-vertete-i-kengetares-60980" }