Thasë me drogë në pyllin e Shëngjergjit, shpallen në kërkim babë e bir (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:29 13-04-2017 Thasë me drogë në pyllin e Shëngjergjit, shpallen në kërkim babë e bir (EMRAT)

Babë e bir janë shpallur në kërkim, pasi u pikasën duke transportuar një sasi lënde narkotike.

Ata u zbuluan teksa transportonin 6 thasë me kanabis në Shëngjergj, që në total ishin 36 kg. Sapo kuptuan që janë pikasur nga policia, Alban dhe Lulzim Hoxha kanë braktisur drogën dhe janë larguar me shpejtësi, duke u fsheshur në pyll.

Policia ka nisur kërkimet për arrestimin e tyre dhe personave të tjerë të implikuar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si u pajtua me 24 burra dhe bajraktarë në xhami Artan Cuku me famijen Daka
Vrasja e biznesmenit në Durrës, zbardhet misteri dhe lihet i lirë Jurgen Kurti »
Article Logic
Execution time: 0.010087966918945
array(1) { ["section"]=> string(81) "thase-me-droge-ne-pyllin-e-shengjergjit-shpallen-ne-kerkim-babe-e-bir-emrat-75014" }