‘The Guardian’ publikon foto nga ajri të fshatit të izoluar në Tiranë, ja përshkrimi që i bën

Publikuar tek: aktualitet, më 11:13 13-01-2017 ‘The Guardian’ publikon foto nga ajri të fshatit të izoluar në Tiranë, ja përshkrimi që i bën

Prestigjozia ‘The Guardian’ ka publikuar vetëm disa minuta më parë një foto nga ajri të një fshati në Tiranë.

Bëhet fjalë për Tërnovën, fshat rreth 80 milje në veri të Tiranës, të cilin 'The Guardian' e përshkruan si mahnitës.

Në foto shihet fshati Tërnovë i mbuluar nga dëbora që nga ajri duket vërtetë mahnitës i 'veshur' me të bardha.

“Dëbora pushoi/ Ja një foto mjaft mahnitëse nga ajri në një fshat të izoluar në Tërnovë, rreth 80 milje në veri të Tiranës në Shqipëri. Foto: Hektor Pustina” shkruhet bashkangjitur fotos.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizja në akset kombëtare, Ministria e Transporteve informon mbi situatën
Ora News i dërgoi letër BE-së dhe OSBE-së për shantazhet e kërcënimet, reagon AMA (DEKLARATA) »
Article Logic
Execution time: 0.010568141937256
array(1) { ["section"]=> string(96) "the-guardian-publikon-foto-nga-ajri-te-fshatit-te-izoluar-ne-tirane-ja-pershkrimi-qe-i-ben-65402" }