The SUN/ Gazeta angleze shkruan ‘KOSOVO’ e në vend të ‘O’ vendos një zemër

Publikuar tek: sport, më 16:26 16-11-2019 The SUN/ Gazeta angleze shkruan ‘KOSOVO’ e në vend të ‘O’ vendos një zemër

Duket se entuziazmi dhe kënaqësia është kthyer njëlloj në Londër, ku shtypi sportiv anglez ka qenë shumë pozitiv për atmosferën që futbollistët e Kosovës do gjejnë në Prishtinë.

Në faqen sportive të “The Sun” nuk ka reklamë më të madhe sesa fjala e shkruar “Kosovo”.

Për më tepër, gjithcka zbukurohet kur fjalës “Kosovo” njëra nga “O” është zëvendësuar me një zemër.

Duhet të kujtojmë se prej një jave në Prishtinë janë vendosur parrulla mirënjohjeje dhe mirëseardhje për futbollistet e Anglisë që luajnë ndeshjen nesër të vlefshme për Euro2020 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Screenshot_14.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039868116378784
array(1) { ["section"]=> string(76) "the-sun-gazeta-angleze-shkruan-kosovo-e-ne-vend-te-o-vendos-nje-zemer-186108" }