Thellohet bilanci, shkon në 14 numri i viktimave nga orteku në Itali

Publikuar tek: bota, më 13:36 24-01-2017 Thellohet bilanci, shkon në 14 numri i viktimave nga orteku në Itali

Forcat e kërkim shpëtimit bëjnë me dije se është rritur numri i viktimave të nxjerrë nga rrënojat e hotelit në ‘Rigopiano’ i cili u përfshi nga një ortek dëbore gjashtë ditë më parë.

Sipas BBC numri total i viktimave ka arritur në 14, ndërkohë që 15 persona të tjerë rezultojnë ende të humbur.

Ekipet e shpëtimit po punojnë 24/24 orë dhe besojnë se ende ka shpresa për të mbijetuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11109304428101
array(1) { ["section"]=> string(73) "thellohet-bilanci-shkon-ne-14-numri-i-viktimave-nga-orteku-ne-itali-66494" }