Thellohet bilanci, shkon në 6 numri i viktimave nga orteku në Itali

Publikuar tek: bota, më 14:21 23-01-2017 Thellohet bilanci, shkon në 6 numri i viktimave nga orteku në Itali

Pesë ditë pas kërkimeve në Itali ku një ortek gjigand dëbore goditi një hotel në Itali dhe bilanci i viktimave sa vjen edhe thellohet.

Vetëm sot ekipet e kërkim shpëtimit kanë nxjerrë një tjetër trup dhe raportojnë se numri it ë mbijetuarve është gjithsej 11, ndërkohë që 23 persona rezultojnë të humbur në dëborë. Ende vijon puna për gjetjen e të tjerëve, ndërkohë që raportohet se shiu i vështirëson punën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Samsung zbardh hetimet, zbulon pse shpërthente ‘Note 7’
Shqiptarët mbeten në burgjet e Anglisë: Ç’ndodhi me marrëveshjen për të dërguar në shtëpi gangsterët dhe trafikantët e drogës »
Article Logic
Execution time: 0.010978937149048
array(1) { ["section"]=> string(72) "thellohet-bilanci-shkon-ne-6-numri-i-viktimave-nga-orteku-ne-itali-66386" }