Thellohet TRAGJEDIA/ Vrau kunatin dhe pastaj veten, shuhet një tjetër pjesëtar i familjes Nako

Publikuar tek: aktualitet, më 16:20 11-07-2019 Thellohet TRAGJEDIA/ Vrau kunatin dhe pastaj veten, shuhet një tjetër pjesëtar i familjes Nako

Ditën e sotme në qytetin e Korçës pasi ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos, i cili u vra nga kunati i tij pak ditë më parë dhe që më pas ky i fundit vrau edhe veten në prezencë të Policisë.

Mësohet viktima e ditë së sotme është 59 vjeçari Rasim Nako.

Ai vuante nga një sëmundje e rëndë ndërsa nuk përjashtohet që vdekja te këtë ardhur edhe nga trauma që përjetoi nga vrasja e vëllait të tij.

Kujtojmë që vëllai i Rasimit, Gramoz Nako u vra në shtëpinë e tij mbrëmjen e 9 korrikut. Ai ishte baba i tre fëmijëve, jetonte në SHBA, ndërsa sapo ishte kthyer nga Turqia ku kishte kaluar pushimet me familjen. Ai do të qendronte disa ditë në Korçë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021182060241699
array(1) { ["section"]=> string(99) "thellohet-tragjedia-vrau-kunatin-dhe-pastaj-veten-shuhet-nje-tjeter-pjesetar-i-familjes-nako-171886" }