Themelues, deputetë, biznesmenë dhe gazetarë përkujtojnë 25 vjetorin e krijimit të PD (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:19 11-12-2015 Themelues, deputetë, biznesmenë dhe gazetarë përkujtojnë 25 vjetorin e krijimit të PD (Foto)

Në Pallatin e Kongreseve në Tiranë është duke u zhvilluar një ceremoni përkujtimore në nder të themelimit të Partisë Demokratike.

Themelues të kësaj force politike, deputetë, biznesmenë, gazetarë dhe personalitete nga fusha të ndryshme të jetës shoqërore në vend kanë qenë të pranishëm në këtë ceremoni.

Ende nuk është konfirmuar nëse ndonjë prej figurave të larta të Partisë Socialiste apo Lëvizjes Socialiste për Integrim janë të pranishëm në Pallatin e Kongreseve, të ftuar zyrtarisht nga kreu i PD-së, Lulzim Basha. 

12355218_10153732871263771_1868372346_n.jpg

12366522_10153732871248771_533068607_n.jpg

12366677_10153732871288771_1125374266_n.jpg

12366875_10153732871253771_882828914_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091490745544434
array(1) { ["section"]=> string(94) "themelues-deputete-biznesmene-dhe-gazetare-perkujtojne-25-vjetorin-e-krijimit-te-pd-foto-27542" }