Theren me thika dy të rinj, përfundojnë në spital (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:59 29-05-2017 Theren me thika dy të rinj, përfundojnë në spital  (DETAJE) Foto ilustruese

Mëngjesin e sotëm, në lagjen nr 17 në Korçë shtetasi N.T, rreth 16 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta dyshohet se ka plagosur me mjet prerës(thikë) shtetasit Xh.M, rreth 19 vjeç dhe M.R, rreth 17 vjeç.

Të plagosurit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Korçës ku ndodhen të dy nën kujdesin e mjekëve,  ndërsa autori i dyshuar i ngjarjes falë veprimeve të shpejta e të mirëkoordinuara të shërbimeve të Policisë, u kap dhe u shoqërua në ambjentet e Komisariatit për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Analiza dy vjetore e Bashkisë, Veliaj: Investime në gjithë Tiranën, çdo ditë me një punë konkrete
Ministri i Shëndetësisë Arben Beqiri viziton në QSUT të lënduarit e miningut të PD-së »
Article Logic
Execution time: 0.010725975036621
array(1) { ["section"]=> string(61) "theren-me-thika-dy-te-rinj-perfundojne-ne-spital-detaje-80354" }