Theri me thikë 36-vjeçarin, arrestohet në flagrancë i riu nga Saranda (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:17 04-03-2017 Theri me thikë 36-vjeçarin, arrestohet në flagrancë i riu nga Saranda (EMRI) FOTO ILUSTRUESE

Një 36 vjeçar ka plagosur me thikë 36-vjeçarin nga Saranda gjatë një konflikti për motive të dobëta.

  Albert Lamaj është arrestuar në flagrancë nga policia.

Njoftimi i Policisë:

Plagos me mjet prerës një shtetas, kapet dhe arrestohet në flagrancë shtetasi:

- Albert Lamaj, 31 vjeç, banues në Sarandë.

Policia ka bërë arrestimin e tij pasi ditën e djeshme në lagjen nr.3 Sarandë, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi Albert Lamaj ka plagosur me mjet prerës "thikë" shtetasin M.Gj., 36 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Vrasëse!!”... Pas akuzave të Agron Tufës për Diana Çulin, flet Beti Njuma: DOKUMENTARI që do zbardhë të vërtetën
Vijon mbjellja e pemëve, Veliaj: Ja kur hapet sheshi "Skënderbej" »
Article Logic
Execution time: 0.0098299980163574
array(1) { ["section"]=> string(79) "theri-me-thike-36-vjecarin-arrestohet-ne-flagrance-i-riu-nga-saranda-emri-70746" }