Thërret ‘’Edi Edi’’, por Duka s’ia përton 2 gishtat (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:34 20-06-2016 Thërret ‘’Edi Edi’’, por Duka s’ia përton 2 gishtat (FOTO)

Në qendër të vëmendjes, të gjithë djemtë kuqezi, trajneri, ndihmëstrajneri, madje edhe kryeministri që i telefonoi mbrëmë vonë dhe u komunikoi dhuratën: pasaportat diplomatike.

Sigurisht që Rama telefonoi presidentin e FSHF-së, Armando Dukën, i cili e la telefonin në ‘’Viva Voce’’ që të gjithë djemtë të dëgjonin ç’u thoshte kryeministri.

Po ajo që ra keq në sy gjatë videos, qe thirrja e të gjithë djemve ‘’Edi, Edi’’, nxitur nga Duka. Në fakt në këtë foto Duka ka krejt një tjetër qëndrim: me dy gishtat lart. Tek e fundit dje kanë qenë të gjithë me emocione dhe kur të kapin ato, s’përmbahesh dot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037724018096924
array(1) { ["section"]=> string(57) "therret-edi-edi-por-duka-s-ia-perton-2-gishtat-foto-44062" }