Theu statujën për të marrë klikime, sulmohet ashpër 22-vjeçarja (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:08 20-05-2019 Theu statujën për të marrë klikime, sulmohet ashpër 22-vjeçarja (VIDEO)

Shumë përdorues të instagramit bejnë gjëra ekstreme për të fituar vëmendjen e ndjekësve të tyre por një vajzë nga Polonia bëri pikërisht një akt që u dënua nga ndjekësit e saj.

22-vjeçarja me emrin Julia mori nje çekiç dhe mendoi që statuja në qendër të Polonisë do të ishte më e bukur pa hundë. Ajo ka një faqe në instagram ku ka me shumë se 5 mijë folloëers dhe pas këtij akti arriti qëllimin e saj dhe u bë e famshme...

Në momentin që kjo video u hodh në internet mijëra përdorues filluan ta shajnë dhe ta sulmojnë vajzën për këtë akt. Statuja që ajo shkatërroi ishte 200 – vjeçare dhe ndodhet në parkun të qytetit e ‘Ëarsaë’ .

Mijëra përdorues e sulmuan ashpër duke i shkruar: ‘Vdeksh ishalla, budallaqe e madhe, kjo duhet dënuar’, e shumë të tjera.

Vajza 22-vjeçare u ndje keq për aktin e saj dhe kërkoi falje por tani rrezikon burgim deri në 2 vite për shkatërrimin e monumenteve kulturore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011164903640747
array(1) { ["section"]=> string(75) "theu-statujen-per-te-marre-klikime-sulmohet-ashper-22-vjecarja-video-164978" }