Thirrja e Berishës për armatosje, komentuesi poston foto me armë, ja çfarë shkruan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:05 21-04-2016 Thirrja e Berishës për armatosje, komentuesi poston foto me armë, ja çfarë shkruan

Thirrja e ish-kryeministrit Sali Berisha ditën e sotme në Parlament, ku i bëri thirrje qytetarëve shqiptarë të armatosen për të mbrojtur veten, ka shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale.

Një nga reagimet më “ekstreme” është edhe postimi i një qytetari që i përgjigjet thirrjes së Berishës. Ai poston në një portal lajmesh fotografinë e tij me armë në dorë dhe shkruan “I pergjigjemi thirjes. Tahir ajt na e rruaj”. Megjithatë të shumtë janë edhe ata komentues që shprehen kundër deklarartës s ëish-kryeministrit, deklaratë që u pasqyrua edhe nga mediat ndërkombëtare.

kfu6767k67k67k.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010648012161255
array(1) { ["section"]=> string(86) "thirrja-e-berishes-per-armatosje-komentuesi-poston-foto-me-arme-ja-cfare-shkruan-38299" }