Thirrja e fortë e shefes së Infektivit: E tmerrshme kur shoh njerëz në rrugë, ata nuk e dinë ç’luftë bëhet këtu në shërbimin infektiv (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:46 29-03-2020 Thirrja e fortë e shefes së Infektivit: E tmerrshme kur shoh njerëz në rrugë, ata nuk e dinë ç’luftë bëhet këtu në shërbimin infektiv (Video) Shefja e Infektivit, Najada Çomo

Shefja e Spitalit Infektiv në QSUT, Najada Çomo ka një thirrje të fortë për qytetarët që thyejnë rregullat e izolimit dhe dalin në rrugë, shpesh edhe pa ndonjë arsye të fortë.

Përmes një video-mesazhi, Çomo teksa shprehet se mjekë e infermierë janë në krye të detyrës, thotë se çuditet teksa kur niset për në punë sheh në rrugë njerëz të shumtë.

“Ata nuk e dinë se ç’luftë bëhet këtu në shërbimin infektiv”, thotë Çomo.

Video-mesazhi i prof.Najada Çomo:

?⚪️“Ndoshta nuk po e kuptoni me çfarë lufte po përballemi këtu në spitalin Infektiv! Ju lutem qëndoni në shtëpi! " #THIRRJA e prof. Najada Çomo nga shërbimi infektiv në QSUT??

Posted by Ogerta Manastirliu on E Diele, 29 Mars 2020

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091888904571533
array(1) { ["section"]=> string(144) "thirrja-e-forte-e-shefes-se-infektivit-e-tmerrshme-kur-shoh-njerez-ne-rruge-ata-nuk-e-dine-c-lufte-behet-ketu-ne-sherbimin-infektiv-video-200577" }