Thirrja e policisë, vetëdorëzohet 21 vjeçari i shpallur në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 18:38 24-06-2015 Thirrja e policisë, vetëdorëzohet 21 vjeçari i shpallur në kërkim Foto ilustruese

Është vetërodëzuar një nga personat e shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit, i dyshuar si pjesëtar i grupit të armasosur në fshatin Lazarat.

Pas thirrjes së policisë, pak minuta më parë është dorëzuar 21 vjeçari Eligent Basha. Tashmë një pjesë e Forcave speciale RENEA kanë hyrë në Lazarat. Në operacion janë angazhuar 400 efektivë të FNSH-së dhe RENEA, ndërsa pak më parë kanë bërë thirrje 21 personave të shpallur në kërkim qëtë dorëzohen dhe të mos hapin zjarr ndaj forcave të policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta: Policia e Shtetit u godit pabesisht nga dora kriminale
Lazarat, arrestohet nga RENEA një tjetër person i shpallur në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.012722015380859
array(1) { ["section"]=> string(70) "thirrja-e-policise-vetedorezohet-21-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim-14569" }