Thjesht e jashtëzakonshme... nga sheshi “Skënderbej”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:12 21-06-2017 Thjesht e jashtëzakonshme... nga sheshi “Skënderbej”

Sheshi “Sënderbej” është kthyer në arenën e diskutimeve dhe debateve gjatë këtyre ditëve.

Artisiti Avni Delvina sjell këtë grafikë nga cikli "Ndryshimet e mëdha fillojnë nga gjërat e vogla".

Një polic që i mban çadrën për ta mbrojtur nga rrezet e forta të diellit një vajze të shtrirë në pllaka, me bikini e duke ngrënë shalqin, ndërsa pak më tutje tyre, Tirana pedalon...

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0074589252471924
array(1) { ["section"]=> string(53) "thjesht-e-jashtezakonshme-nga-sheshi-skenderbej-83286" }