Thjeshtësia e një njeriu që ka çuar peshë zemrat e shqiptarëve, kapiteni me gruan dhe djalin në Durrës

Publikuar tek: sport, më 09:05 13-08-2018 Thjeshtësia e një njeriu që ka çuar peshë zemrat e shqiptarëve, kapiteni me gruan dhe djalin në Durrës Erjon Bogdani me familjen

Vitet kanë kaluar dhe sot ai është trajneri i kombëtares për të rinjtë, U 19, por për shumëkënd do të mbetet kapiteni i kuqezinjve pasi na ka çuar shpesh herë peshë me golat e tij spektakolarë.

Është fjala për Erjon Bogdanin i cili pavarësisht famës është një njeri i thjeshtë gjer në madhështi.

Newsbomb.al e ka fotografuar Bogdanin ditën e djeshme te "Shkëmbi i Kavajës" në Durrës.

Trajneri i U 19, ka zgjedhur ta kalojë të dielën pranë bashkëshortes dhe djalit të tij të vogël.

Në formë të shkëlqyer fizike, në ambientet e një lokali, Bogdani ka tërhequr vëmendjen edhe të shumë klientëve të cilët asesi nuk mund ta harrojnë emrin dhe imazhin e tij.

39075699_2169232196734944_4518537021114810368_n.jpg

39080827_2026919354288520_4901889966411350016_n.jpg

38909272_985499588296971_1197485874816745472_n.jpg

39070672_255474965175213_8885492757884305408_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022228956222534
array(1) { ["section"]=> string(108) "thjeshtesia-e-nje-njeriu-qe-ka-cuar-peshe-zemrat-e-shqiptareve-kapiteni-me-gruan-dhe-djalin-ne-durres-130950" }