Thomas STRAKOSHA i mohon golin Ronaldos, superpritje nga portieri shqiptar

Publikuar tek: sport, më 21:03 25-08-2018 Thomas STRAKOSHA i mohon golin Ronaldos, superpritje nga portieri shqiptar

Cristiano Ronaldo ende nuk e ka shënuar një gol me Juventusin dhe në momentin që i shkoi shumë pranë, del Thmoas Strakosha dhe ia mohon diçka të tillë.

Prtugezi provoi me një gjuajtje shumë të mirë jashtë zonës, por “gardiani” kuqezi bëri një superpritje akrobatike, duke e dërguar topin në goditje nga këndi.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020236968994141
array(1) { ["section"]=> string(80) "thomas-strakosha-i-mohon-golin-ronaldos-superpritje-nga-portieri-shqiptar-132165" }