Thomas Strakosha largohet nga Lazio? 'Gardiani' tregon objektivin dhe 'sekretet' e skuadrës

Publikuar tek: sport, më 19:47 25-07-2018 Thomas Strakosha largohet nga Lazio? 'Gardiani' tregon objektivin dhe 'sekretet' e skuadrës

Thomas Strakosha në një intervistë për “Lazio Style Channel” ka gfolur për gjendjen e tij, por edhe të ksuadrë në përgjithësi.

“Jam shumë mirë, por më duhet ende kohë për t’u rekuperuar. Urojë që të rikthehem sa më shpejtë të jetë e mundur, sepse më mungon shumë fusha”.

Më tej portieri ka folur edhe për Champions, duke thënë se do të mësojnë nga gabimet e vitit të kaluar. “Champions? Futbolli është i mbushur me momente të mira dhe në të njëjtën kohë me momente të vështira.

Pasi jemi eleminuar nga Inter, tashmë duhet të mendojmë për sezonin e ri”, është shprehur shtatlarti shqiptar.

 Përsa i përket merkatos Strakosha shprehet se ekipi është shumë mirë dhe nuk i intereson se çfarë kanë bërë ekipet e tjera, duke i vënë kështu “kapakun” një largimi të mundshëm.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027387142181396
array(1) { ["section"]=> string(93) "thomas-strakosha-largohet-nga-lazio-gardiani-tregon-objektivin-dhe-sekretet-e-skuadres-129118" }